"Vinkara Öküzgözü&Boğazkere" İki Farklı Lezzetin Buluşma Noktası...

Basın Bültenleri - 17 Şubat 2010, Çarşamba

Farklı damaklara ve sofralara 7 farklı şarabı ile eşlik eden Vinkara Doruk Serisi, zengin aromatik özelliklerinde kiraz ve mürdüm eriği tatları hissedilen, yumuşak içimli Öküzgözü&Boğazkere kupaj şarabıyla, Anadolu’nun bu en değerli iki şaraplık üzümünün lezzetini ideal bir denge ile sofralarınıza getiriyor.

 

Ağızda kalıcı ve zengin aromatik yapıları ile seçici damakların tercihi Vinkara Doruk Serisi şaraplar, üretildikleri üzüm türlerinin karakteristik lezzet değerlerini taşıyor.

 

Serinin tek kupaj şarabı olan Vinkara Doruk Öküzgözü&Boğazkere gövdeli yapısı ile damağınızdaki lezzeti arttıran, kırmızı meyvemsi, zengin aromatik özellikleri ile öne çıkıyor.  

 

Kiraz ve mürdüm eriği lezzetlerini barındıran Vinkara Doruk Öküzgözü&Boğazkere, orta tanenli, hafif baharatımsı ve ağızda kalıcı yapısıyla, kırmızı soslu etler, makarnalar, ızgaralar ve peynir çeşitleri ile sofralarınıza eşlik etmek için ideal…

 

Vinkara Doruk Serisi’nden Öküzgözü&Boğazkere şarabını ve serinin diğer 7 üyesini Türkiye genelinde Real, Metro, Carrefour, Carrefour Express ve İstinye Park - Mania Gurme olmak üzere 100’e yakın satış noktasından ulaşabilirsiniz.

 

Vinkara şaraplarını gördüğünüzde ve tattığınızda mutlaka tanıyacaksınız. Çünkü Vinkara, şarabı sadece şarap olduğu için, eğlenmek için, dinlenmek için, sağlık için, paylaşmak için, kutlamak için, yani yaşamdan keyifli bir an, birkaç yudum yakalamak için üretiyor.

 

 

www.vinkara.com 

Daha Fazla Bilgi için:

NG İletişim & Production

Aslı Aksoy

0212 260 96 50

aaksoy@ngpr-production.com

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.