Ünite İletişim, Edelman Türkiye temsilcisi oldu

Haberler - 7 Eylül 2016, Çarşamba

Türkiye'nin lider iletişim danışmanlığı şirketlerinden Ünite İletişim, kurumsal itibar yönetimi ve pazarlama iletişimi alanında dünyanın en büyük danışmanlık şirketi olan Edelman'ın Türkiye'deki temsilcisi oldu.
UNITE
Bu anlaşma ile Ünite İletişim, global Edelman Ağı'nın bir üyesi olarak, yetkinliklerini uluslararası alanda da geliştirme imkanına kavuştu.

Edelman Avrupa CEO'su Michael Stewart, Ünite İletişim'in Edelman'ın Türkiye temsilcisi olmasından heyecan duyduklarını ifade ederek, "Türkiye'deki yeni iş ortağımız, insan kaynakları ve müşteri portföyü açısından mükemmel bir profile sahip ve uzun yıllardır uluslararası standartlarda faaliyet gösteriyor. Bu nitelikleriyle Ünite'nin Edelman'ın küresel yetkinliklerine ve erişimine değer katacağına inancımız sonsuz," diye konuştu.

Ünite İletişim CEO'su Işıl Arıdağ ise yapılan anlaşma ile ilgili olarak, bir "birleşme, kaynaşma" hikayesinin öznesi olmanın gururunu yaşadıklarını belirtirken, "1998 yılında kurulduğumuz ilk gün şirketimizin adını sözlük anlamlarından esinlenerek belirlerken bilinçli bir tercihimiz ve büyük bir vizyonumuz vardı. Hedefimiz, ulusal ve uluslararası kurum ve markalar için iletişim alanında güvenilir bir çözüm ortağı olarak sürdürülebilir bir gelecek kurmaktı. Birlikte çalıştığımız kurumların yetkin ve yaratıcı iletişim "ünite"leri olmayı, kurum ve markaları hedef kitleler ve paydaşları ile "birleştirmeyi, kaynaştırmayı" kendimize her zaman ilke edindik." dedi.

Anlaşma ile Ünite İletişim'in global Edelman Ağı'na katıldığını vurgulayan Arıdağ, "Edelman'ın Türkiye'deki bağlı kuruluşu sıfatıyla uluslararası iş yapma kültürümüzün daha da gelişeceğine ve dönüşen iletişim dünyasına daha etkin bir biçimde entegre olacağımıza dair inancımız sonsuz." şeklinde konuştu.

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.