Ticket Restaurant kullanıcılarına 4 bin TL teminatlı Ferdi Kaza Sigortası

Basın Bültenleri - 9 Şubat 2010, Salı

Ticket Restaurant kullanıcılarına 4 bin TL teminatlı Ferdi Kaza Sigortası

 

TICKET RESTAURANT İLE GROUPAMA EMEKLİLİK İŞBİRLİĞİ KAZANDIRIYOR

 

TICKET RESTAURANT HİZMETİNİ INTERNETTEN SATIN ALAN FİRMALARIN ÇALIŞANLARINA GROUPAMA EMEKLİLİK’TEN FERDİ KAZA SİGORTASI HEDİYE

 

Personelinin öğle yemeği ihtiyacını Ticket Restaurant ile karşılayan firmalar hem yüzde 90 vergi avantajı elde ediyor, hem de Groupama Emeklilik’ten tüm çalışanları için 4 bin TL teminatlı 1 yıllık ferdi kaza sigortası kazanıyor.

 

Dünyada ve Türkiye’de Ticket Restaurant® markası ile lider olan Accor Services öğle yemeği hizmetini internet üzerinden satın alan firmaların çalışanlarına Groupama Emeklilik’ten 1 yıllık 4 bin TL teminatlı ferdi kaza sigortası hediye ediyor. 31 Mart 2010’ tarihine kadar internetten sipariş veren firmalar kampanyaya katılarak Ticket Restaurant hizmetinden çok daha avantajlı olarak yararlanma fırsatına sahip olacaklar. Firmalar %90 vergi avantajından faydalanmanın yanı sıra, Ferdi Kaza Sigortası ile beklenmedik kazalar sonucu çalışanlarını ve ailelerini güvence altına alacaklar.

 

Çalışanların motivasyonunu ve performansını artıracak en etkin ve düşük maliyetli çözüm olan Ticket Restaurant® 14.500 firmada 330 bin çalışan tarafından kullanılıyor. Türkiye çapında 34 bin restoran, cafe ve büfe gibi anlaşmalı kuruluşların yer aldığı en yaygın üye ağına sahip olan Ticket Restaurant®, nakit sisteme göre yüzde 90 maliyet avantajına sahip. Gelir Vergisi Kanunu’na göre KDV dahil 10,80 TL’ye kadar çalışanlarına günlük yemek bedeli veren firmalar, Ticket Restaurant® hizmeti ile yemek bedelini vergiden düşebiliyorlar. 

 

Hem hızlı, hem avantajlı

Ticket Restaurant öğle yemeği hizmeti almak isteyen firmalar Ticket Restaurant’ın tüm ayrıcalıklarına internetten çok daha hızlı ve kolay ulaşabiliyor. Firmalar, hiç bir bürokratik işlemle vakit kaybetmeden üç basit adımda Ticket Restaurant öğle yemeği hizmetini satın alabiliyorlar. Internetten ilk adımda kayıt olan firmalar, ardından yemek kartı ya da yemek kuponu seçeneğiyle siparişini vererek online ödeme yapıyorlar ve siparişleri adreslerine teslim ediliyor.

Dünyanın önde gelen, Avrupa’nın lider otel gruplarından olan, firmalar ve kamu kuruluşlarına sunduğu kurumsal hizmetler alanında ise dünya lideri konumunda bulunan Accor, 100’e yakın ülkede 150.000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. 40 yılı aşkın uzmanlığı ile iki temel iş alanında hizmet vermektedir:

Oteller: Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, Suitehotel, Ibis, all seasons, Etap Hotel, Formule 1 ve Motel 6 markaları ile 90 ülkede, 4.000 otel, 500.000’e yakın oda ve Lenôtre gibi stratejik olarak ilişkili aktiviteleri ile faaliyet göstermektedir.

Kurumsal hizmetler: 40 ülkede 32 milyon kişi, çalışanlar ve toplum için faydalar, ödül ve sadakat, harcama yönetimi alanlarında Accor Services hizmetlerinden faydalanmaktadır.

İletişim :

BEZE GROUP   Tel: 0212.230 2055-232 3655          Fax: 0212.231 8063         
e-mail:
info@bezegroup.org

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.