Seçmen kediler belli oldu!

Haberler - 26 Temmuz 2017, Çarşamba

MediaCat'in düzenlediği Felis Ödülleri, bu yıl 12'inci kez yaratıcılığı ve etkiyi değerlendirecek. Sektörün nabzını tutan ve taleplerine cevap veren Felis Ödülleri, yeni bölüm ve kategorileriyle bu yıl 8-9 Kasım'da gerçekleşecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak.

Geçtiğimiz yıl üç binden fazla başvuru alan Felis Ödülleri, sektörün ve jürilerin geri bildirimleriyle yenilenmeye devam ediyor. 2016'da ilk kez "Dönüştüren Pazarlama Etkisi" ve "Sağlık İletişimi" bölümlerinde de sahiplerini bulan Felis Ödülleri'ne, yenilenen kategorilerin yanı sıra 3 yeni bölüm eklendi. Eklenen yeni bölüm ve kategorilerle Felis bu yıl 17 bölüm ve 406 farklı kategoride başvuru alacak.

Felis yeniliklere devam ediyor

Yaratıcılığı ve etkiyi değerlendiren Felis Ödülleri, 12'inci senesinde sektörün en iyi işlerini en doğru kategorilerde değerlendirmek adına eklediği "Verinin Yaratıcı Kullanımı", "Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik" ile "Entegre Kampanyalar" bölümleri ile ilklere imza atmaya devam ediyor. Bu yıl 17 ana bölümden oluşan Felis Ödülleri 2017 için 13 ayrı jüri oluşturuldu. Jüri yapısı, bir jüri başkanı, ilgili disiplinlerin yaratıcı ve teknik temsilcileri, reklamveren temsilcileri, mecra temsilcileri ve bazı bölümlerde akademisyen ve araştırma sektörü profesyonellerinden oluşuyor.
Felis

Felis Ödülleri bu yıl 8 – 9 Kasım 2017 tarihlerinde Zorlu PSM'de yapılacak ödül töreniyle sahiplerini bulacak.
Kategori listesinin tamamına ve başvuru sayfasına www.felisodulleri.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.