Pazarlama İletişiminin en iyi işleri çağrılıyor...

Haberler - 27 Ağustos 2016, Cumartesi

6514651465Bu sene ilk kez reklamverenleri de dahil ederek 14 ana bölümde pazarlama iletişiminin yaratıcılık ve üretim sürecindeki kaliteyi yukarıya taşıyan işleri ödüllendiren Felis 2016'ya başvurular devam ediyor.

10-11 Kasım tarihlerinde, on birinci kez düzenlenecek olan Felis Ödülleri 14 ana bölüm ve 390 alt kategoride yaratıcılığın, medya planlama ve satın almanın, PR faaliyetlerinin, doğrudan pazarlama aktivitelerinin, tasarımın, medyada boy gösteren reklamların, pazarlama stratejilerinin başarılarını ödüllendiriyor.

Sektörle birlikte kendini geliştirmeye devam eden Felis'teki en büyük yenilik Pazarlama Etkisi bölümü oldu. Felis, Pazarlama Etkisi bölümüyle rekabet ettiği pazarda oyunun kurallarını değiştiren markaların pazarlama stratejilerini değerlendirecek. 53 alt kategoriden oluşan bu bölüm Felis'in diğer kategorilerinden farklı olarak ajans başvurularına kapalı.

Kuzey Afrika, Orta Doğu, Türkiye ve Rusya Unilever Gıda Grubu Bölgesel Başkan Yardımcısı Şükrü Dinçer'in jüri başkanlığını üstlendiği Pazarlama Etkisi Bölümü üç ana bölümde değerlendirilecek: Stratejik Etki, Pozitif Sosyal Etki ve Dönüştüren Girişimler. Bu yıl ilk kez açılan bir kategori olduğu için son üç yılda gerçekleştirilmiş projelerle yapılan başvurular kabul edilecek.

Yarışmanın kategorileri ve kriterleri; kapsamlı bir değerlendirmeyle MediaCat yöneticileri, Şükrü Dinçer ve Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı, Sosyal Bilimler Enstitüsü Pazarlama Yüksek Lisans Programlarının direktörü Doç. Dr. Kaan Varnalı tarafından hazırlandı.

1651561
Felis'in bu yılki tüm bölümleri ve jüri başkanları ise şöyle:

PR

MPR İletişim Danışmanlığı Ajans Başkanı Meral Saçkan

Doğrudan Pazarlama / Promo ve Aktivasyon

directComm Marketing Group Yönetici Ortağı Sanem Oktar

Üretimde Ustalık

Alametifarika Kurucu Ortağı ve Kreatif Direktörü Uğurcan Ataoğlu

Açıkhava / Basın / Film / Radyo

Rafineri Ajans Ortağı ve Yönetici Kreatif Direktörü Emre Kaplan

Markalı İçerik ve Eğlence

Yapı Kredi Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Ermert

Dijital / Mobil

Wanda Digital Yönetici Ortağı Burak Günsev

Pazarlama Etkisi

Kuzey Afrika, Orta Doğu, Türkiye ve Rusya Unilever Gıda Grubu Bölgesel Başkan Yardımcısı Şükrü Dinçer

Medya

Pegasus Havayolları CEO'su Mehmet Nane

Sağlık İletişimi

Bayer Consumer Care Birimi Türkiye Ülke Müdürü Oya Canbaş

Başvurular 9 Eylül'e kadar devam ediyor
Başvuru süreci 1 Ağustos 2016'da başlayan ve 9 Eylül'e kadar devam eden Felis Ödülleri bu yıl 10 – 11 Kasım 2016 tarihlerinde yapılacak ödül töreniyle sahiplerini bulacak.

Kategori listesinin tamamına ve başvuru sayfasına www.felisodulleri.com adresinden ulaşabilir ve felis@kapital.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.