Kristal Elma Festivali başlıyor...

Haberler - 28 Eylül 2016, Çarşamba

56465465456454Başta reklam, medya, sinema ve yapım, görsel tasarım olmak üzere kreatif endüstri alanında değer yaratan tüm yaratıcı disiplinlerin buluşma noktası olan Kristal Elma Festivali, bu yıl 5-7 Ekim 2016 tarihleri arasında Uniq İstanbul ve VW Arena'da gerçekleşecek. Dört yıldır festival kimliğini kazanan organizasyon; iletişim, reklam ve pazarlama profesyonellerinin fikir alışverişinde bulundukları, onbinlerce kişiyi ağırlayan önemli bir platform konumuna ulaştı.

Türkiye'den ve dünyadan 120'yi aşkın fikir önderi ve profesyonelin konuşmacı olarak katılacağı Kristal Elma Festivali'nde bu yıl oturumların yanı sıra, networking etkinlikleri, iki ödül töreni, davetler ve sektörün tüm unsurlarını buluşturan Yaratıcı Endüstriler Fuarı yer alacak.

Bu yılki festivalde de geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi kreatif endüstriye değer katan çok değerli konuşmacılar katılımcılarla buluşacak. Facebook'un rock yıldızı olarak tanınan Facebook Creative Shop'un APAC Bölge Direktörü Fergus O'Hare, I-AM Associates kurucu ortağı Jon Blakeney, Twitter Medya Bölümü Avrupa Afrika Başkan Yardımcısı Mark Little, Felix BNI Kurucusu Peter Economides, Youtube Pazarlama Direktörü Rich Waterworth, Media Futures Ltd CEO'su ve Dijital Danışmanı olan Mark Challinor; Daily Mail, Telegraph, Trinity Mirror gibi ulusal ve yerel İngiliz gazetelerinde yönetici olarak görev yapmış olan Steve McLaughlin, Trendwatching.com Genel Direktörü Henry Mason, R/GA Grup Kreatif Direktörü Fura Osp Johannesdottir, yeni arkadaşlar edinmek ve yeni şeyler denemek için tutku duyan bir seyyah olarak tanınan Youtuber Haifa Beseisso bu isimler arasında yer alıyor.

54652652
Kristal Elma Festivali kapsamında Türkiye'ye gelerek deneyim ve vizyonlarını paylaşacak isimler arasında; geçen yıl katıldığı oturumlarda gördüğü ilgi üzerine bu yıl tekrar konuşmacı olarak davet edilen, dijital kahin olarak adlandırılan David Shing de bulunuyor.

Bu yılki Kristal Elma Yarışması'nda adaylar 11 dalda yarışacak. Bölge Yarışması, Doğrudan Pazarlama, Radyo, Açıkhava, Basın, Medya, Uygulamada Mükemmellik, Film - TV, Sinema, Dijital, Entegre Kampanyalar ve Kampanyalar kategorilerinde Kristal Elma almaya hak kazanan çalışmalar 5 ve 6 Ekim'de düzenlenecek ödül törenlerinde açıklanacak.

Ayrıntılı bilgi: www.kristalelmafestivali.com
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.