Hilton Worldwide İstanbul Otelleri'nde Kadın Olmanın Ayrıcalığını Yaşayın

Basın Bültenleri - 25 Şubat 2010, Perşembe

8 Mart Dünya Kadınlar Günü için Hilton İstanbul ve Conrad İstanbul kadınlara birbirinden özel sürprizler hazırladı. Siz de hafta sonu dahil bu günlerde Hilton Worldwide İstanbul Otelleri’nde kadın olmanın ayrıcalığını yaşayın.

 

“Bir İstanbul klasiği” Hilton İstanbul 6 - 7 ve 8 Mart günlerinde sadece kadınlara özel pek çok seçenekle fark yaratıyor. Enfes Boğaz manzarasına sahip Bosphorus Terrace Restaurant’da keyifli bir Pazar brunch’ı yapmak isteyen tüm kadınlara 7 Mart’ta kişi başı 65 TL’ye dünya mutfağının en seçkin örnekleri açık büfede sunuluyor. 8 Mart’ta ise kadınların vazgeçilmez tutkusu klasikleşmiş 5 çayı keyfini Lobby Lounge’da enfes kekler ve piyano müziği eşliğinde dostlarınızla 38 TL’ye yaşayabilirsiniz. Hilton İstanbul’un kadınlara özel sürprizleri bunlarla da kalmıyor. 6, 7, 8 Mart tarihlerinde The Roof ve Bosphorus Terrace Restaurant gibi tüm mekanlarımızda %15 indirimle enfes menü seçeneklerini Boğaz manzarası eşliğinde tadarken kendinizi şımartmak için aynı tarihlerde Health Club’a tüm giriş ve Spa hizmetlerinden %15 indirimle faydalanabilirsiniz.

 

Kalitenin ve lüksün simgesi Conrad İstanbul, 8 Mart Kadınlar Günü’nde tüm kadınları büyülü dünyasına davet ediyor. 6, 7 ve 8 Mart tarihlerinde Conrad İstanbul’un tüm outletlerinde %15 indirimin yanı sıra, 8 Mart günü eşsiz Boğaz manzarası ile 14.kat Summit Bar’da ilk kokteyllinizi %50 indirimle yudumlayacaksınız.

 

Sadece bir gün değil, kendinizi özel hissetmek istediğiniz her an Hilton Worldwide İstanbul Otelleri’nde yerinizi ayırın!

 

Hilton İstanbul: 0 212 315 60 00

Conrad İstanbul: 0 212 310 2525

 

Medya İletişimi için:

 

Deniz Çimen denizcimen@effect.com.tr

Effect Halkla İlişkiler         0216 474 00

 

Editöre Notlar:

Hilton Hotels Corporation hakkında:

Dünyanın lider otelcilik şirketi Hilton Hotels Corporation, 80 ülkede 3000’den fazla otel, 500,000 oda ve 100,000 çalışanı ile dünya çapında hizmet vermektedir. Aralarında Hilton®, Conrad Hotels & Resorts®, Doubletree®, Embassy Suites Hotels®, Hampton Inn®, Hampton Inn & Suites®, Hilton Garden Inn®, Hilton Grand Vacations™, Homewood Suites by Hilton® and The Waldorf=Astoria Collection™ gibi dünyaca ünlü ve saygın markanın bulunduğu oteller ile arasında mülk sahipliği, yönetim ya da işletme ilişkisi bulunmaktadır. Hilton Ailesi Otelleri, kurucusu Conrad Hilton’un şu felsefesini izler: “Sorumluluğumuz, tüm dünyayı misafirperverliğin sıcaklığı ve ışığı ile doldurmaktır.” Hilton kendisini en bilinen ve saygı duyulan otel markası haline getiren bu hizmet anlayışına be hospitable® ismini vermiştir. Bu felsefe, gruba bağlı markalar tarafından da paylaşılmaktadır. Şirket hakkında ayrıntılı bilgi için www.hiltonworldwide.com, “be hospitable” felsefesi için www.behospitable.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.