Eurobank Tekfen Perakendede Atağa Geçti

Basın Bültenleri - 9 Şubat 2010, Salı

2009 yılının başından bu yana Perakende Bankacılık altyapı çalışmalarına hız veren Eurobank Tekfen, ilk Perakende Şubelerini bir hafta ara ile açtı.


Perakende bankacılık hizmet ağını genişletme hedefi kapsamında ilk Perakende Şubesini geçtiğimiz hafta İstanbul Davutpaşa’da açan Eurobank Tekfen, bu hafta da Sahrayıcedit’te yeni bir Perakende Şube açarak atağa geçti. Bir hafta ara ile iki şubenin açılışını gerçekleştiren Eurobank Tekfen, 2010’a iddialı bir giriş yapmış oldu.

 

Eurobank Tekfen 1 Şubat’ta Davutpaşa Caddesi’nde açılan Davutpaşa Şubesi’nden sonra 8 Şubat’ta Şemsettin Günaltay Caddesi’nde açılan Sahrayıcedit şubesi ile de “İşletme Bankacılığı” ve “Bireysel Bankacılık” alanında hizmet verecek. Böylece, Eurobank Tekfen, Ticari Şubelerinin yanı sıra yeni Perakende Şubeleri ile de, Küçük İşletmelere ve KOBİ’lere yönelik kredi ürünleri başta olmak üzere, konut kredileri, tüketici kredileri, mevduat ve yatırım ürünleri hizmetleri sunarak müşterilerinin her türlü bankacılık ihtiyacını karşılayacak.

 

Şubat 2010 sonu itibarı ile şube sayısı 44’e ulaşacak olan Eurobank Tekfen, Perakende Bankacılık ağırlıklı şubelerin sayısını yıl boyunca artırmayı hedefliyor. Yeni açılan Davutpaşa ve Sahrayıcedit Şubeleri dahil olmak üzere, yılın ilk çeyreğinde 4, ikinci yarısında ise 12 yeni şube daha açmayı planlayan Eurobank Tekfen 2010 yılı sonunda, 58 şubesi ile hizmet veriyor olacak. 

 

EUROBANK TEKFEN 

Eurobank Tekfen, 84,3 milyar Euro (2009/9 aylık) toplam aktif büyüklüğü ve 23.000’in üzerinde çalışanı ile ürün ve hizmetlerini 1600 şubesi, satış noktası ve alternatif dağıtım kanallarından oluşan bir network’le sunan, Avrupalı uluslararası bankacılık organizasyonu Eurobank EFG Grubu’nun bir üyesidir.

Eurobank EFG Grubu, Yunanistan, Bulgaristan, Sırbistan, Romanya, Türkiye, Polonya, Ukrayna, İngiltere, Lüksemburg ve Kıbrıs pazarlarında varlık göstermektedir. Eurobank EFG, 40’dan fazla ülkede faaliyet gösteren uluslararası bankacılık grubu olan EFG Grubu’nun üyesidir. 

Eurobank EFG hakkında daha fazla bilgi almak için www.eurobank.gr

 

 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.