Cem Yılmaz'dan Lovemark sürprizi!

Haberler - 22 Kasım 2017, Çarşamba

altMediaCat tarafından bu yıl 10.’su gerçekleşen “Lovemark Türkiye 2017 Ödülleri” Brand Week Istanbul kapsamında düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
 
Lovemark Türkiye 2017 ödülleri, bu yıl yenilenen içeriği ile birlikte toplam 22 farklı kategoride sahipleriyle buluştu. Türkiye’nin en sevilen markalarının temsilcileri, ödüllerini Ipsos Connect Genel Müdürü Yasemin Özen Gürelli ve MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan’dan aldı. 
 
Lovemark, pazarlama dünyasının en gizemli kelimelerinden biri. Bir markanın lovemark yaratması yani müşteri ile marka arasında bir bağ oluşturması ve müşteriyi markasına bağlayabilmesi içinse gizem, hissiyat ve samimiyet duygusunu tüketici nezdinde yaratması gerekiyor. Bu yıl onuncu kez gerçekleştirilen ve offline tarafı Ipsos, online tarafı ise Fikrimühim tarafından yapılan "Türkiye'nin Lovemark'ları 2017 Araştırması" ile 22 kategoride Türk halkının gönülden bağlı olduğu markalar belirlendi. Araştırma sonuçlarına göre yılın en sevilen markaları: Arçelik, Aygaz, Domestos, Doritos, Garanti, Hopi, Kızılay, Koleston, Lipton Ice Tea, Fisher Price, Nescafe, Prima, Samsung, Sütaş, Taç, Ülker, Volkswagen, Yudum, Ziraat Bankası, Aptamil, Yumoş ve Turkcell..
 
Törene Cem Yılmaz damgasını vurdu
10. kez Lovemarks seçilen Arçelik, ödül töreni sonunda seyircilere sürpriz yaparak Çelik’i interaktif hologram yöntemiyle Türkiye’de ilk kez sahneye çıkardı. Sahnede Cem Yılmaz ile birlikte kısa bir şov yapan Çelik, sonrasında sırasını Cem Yılmaz’a verdi. İşini aşkla yaparak marka olmayı anlatan Cem Yılmaz büyük ilgi gördü.
Lovemarks 2017 Araştırması’nın tam sıralı listesi ise şu şekilde:
alt

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.