Burnunuzu Sinomarin Monodoz İle Koruyun

Basın Bültenleri - 15 Şubat 2010, Pazartesi

SOĞUK KIŞ GUNLERINDE EN BÜYÜK KORKUMUZ GRİP,SOĞUK ALGINLIĞI VE DİĞER SOLUNUM YOLU HASTALIKLARI. CÖZÜM SADECE ELLERİMİZİ DEĞİL BURNUMUZU DA TEMİZ TUTMAK. BURNUMUZU TEMİZ TUTMANIN EN ETKILI YOLU ISE DOĞAL VE YOĞUN DENİZ SUYU; YANİ SİNOMARİN MONODOZ.

 

Mevsim geçisleri, ilkbahar ve sonbahar ayları grip ve soğukalgınlığı riskinin en güçlü oldugu dönemlerdir ve bu dönemlerde burun temizliğimize çok dikkat etmeliyiz.

 

Toplumda sadece ellerin temiz olmasinin gripten ve benzeri solunum yolu hastalıklarından korunmak için yeterli olduğuna dair yanlış bir kanı var. Ellerimizi temiz tutmak ne kadar önemli de olsa, nefes aldığımızda burun yoluyla vücudumuza girebilecek virüslerin hastalığa sebep olmadan vücuttan atılabilmeleri için burun temizliğine de çok dikkat etmek gerekiyor.

 

Burun temizliğinde kullanılacak ürünlerde tercih sebebi olması gereken birkaç konu var: ürünün mutlaka uzun süreli kullanıma uygun ve burun mukozasına zarar vermeyecek özellikte ve uygun pH seviyesinde olması gerekiyor. 

 

Eğer burun temizliğinin yanısıra,tıkanıklıklarınızın da kontrol altında tutulmasını istiyorsanız yepyeni bir ürün hizmetinizde. 

 

Genesis İlaç tarafından piyasaya sunulan Sinomarin Monodoz burnunuzun en büyük dostu! Doğal ve yoğun deniz suyu içeriğiyle her yaş grubunda , istenen sıklıkla kullanılabilen Sinomarin Monodoz pH seviyesi burun mukozasına uygun bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Sinomarin Monodoz hipertonik deniz suyu içeriğiyle yalnızca mekanik yıkama yapmakla kalmıyor, burun tıkanıklıklarını da doğal ozmotik etkisiyle gidermenize yardımcı oluyor.

 

Sinomarin Monodoz hamile ve emziren bayanlar ile yenidoğan bebekler de dahil olmak üzere her yaşta ve ihtiyaç duyulan sıklıkta güvenle kullanılabiliyor.

 

Dogal ve derin bir nefes için SINOMARIN MONODOZ

 

İrtibat İçin :Burcu Aksu Kaya / Parola İletişim 
burcu@parolailetisim.com 

Genesis İlaç ve Sağlık Ürünleri A.Ş.

Genesis İlaç, 2000 yılında kurulmuş, 2002 yılından bu yana aktif olarak Türk ilaç pazarında ve sağlık ürünlerinde kaliteli ve özgün ürünlerle tanıtım ve pazarlama faaliyetleri gösteren, araştırmaya dayalı, günümüzün hızla değişen ekonomik şartlarında güçlü büyüme sağlayacak beceri ve kaynakların bir arada bulunduğu yabancı sermayeli bir kuruluştur. Şirketin bilinen başlıca ürünleri arasında; Mentopin, Actiq, Calcimed D3 20 Eff., Denol Tablet, Sinomarin, Rinopanteina, Cevitt, Basiscreme, Colinox,yer almaktadır. Ayrıca pek çok yeni ürünün geliştirilmesi, ruhsatlandırılması ve ithalatına yönelik izinlerin alınması için yoğun çalışmalar yürütmektedir.

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.