Balance Activ Jel İle Artik Kadinlar Daha Mutlu...

Basın Bültenleri - 10 Şubat 2010, Çarşamba

BALANCE ACTIV JEL İLE ARTIK KADINLAR DAHA MUTLU…

 

Günümüzde pek çok kadının korkulu rüyası haline gelen kötü kokulu vajinal akıntı artık tarihe karışıyor. Balance Activ Vajinal Jel kötü koku ve akıntıya dur diyor…

 

Kadınların jinekoloğa başvurma nedenleri içerisinde birinci sırada kötü kokulu vajinal akıntı gelmektedir. Kadınların özel hayatlarında da sıkıntıya sebep olan kötü kokulu vajinal akıntı ile baş etmek artık daha kolay… Balance Activ Vajinal Jel regl sonrası sadece 2 gün kullanılıyor ve etkisini hemen gösteriyor.

 

Dünya ile aynı anda Türkiye’de de yetkili eczanelerde satışa çıkan Balance Activ jel, uygulaması kolay tek kullanımlık tüplerden oluşuyor..Ürün içeriğinde bulunan laktik asit ve glikojen sayesinde doğal yollardan sorunun çözümlenmesine yardımcı oluyor..

 

İngiltere’de yapılan çalışmalarla test edilen ve onaylanan jel, Medfors Sağlık Hizmetleri güvencesi ile artık Türkiye’de…

 

www.balanceactiv.web.tr       www.medfors.com.tr

 

Kötü kokulu vajinal akıntının en sık nedeni  Bakteriyel Vajinozis (BV). Üretken yaşlardaki pek çok kadının sorunu olan bakteriyel vajinozisin pek çok nedeni var. Uzun süren regl dönemi, rahim içi araç kullanımı, sık ve uygun olmayan temizleyicilerle yapılan vajinal yıkama, parfümlü genital ürünlerin kullanımı, prezervatifsiz cinsel ilişki, bilinçsiz antibiyotik kullanımı gibi sebeplerle %5-30 oranında kadın BV’ye yakalanıyor.

Eğer artmış, gri-beyaz renkte ve balık gibi kokan bir akıntınız varsa, akıntı özellikle regl döneminde veya cinsel ilişki sonrasında artma eğilimindeyse siz de BV semptomlarına sahip olabilirsiniz. 

İrtibat İçin :Burcu Aksu Kaya / Parola İletişim
burcu@parolailetisim.com

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.