Aşk Salgını Kanyon'da!

Basın Bültenleri - 9 Şubat 2010, Salı

Aşk Salgını Kanyon’da!

 

Kalp atışlarınızda düzensizlik, midenizde kelebeklenme, günlerce süren iştahsızlık, hafif baş dönmesi, uyku bozukluğu gibi şikâyetleriniz varsa sizler yüksek risk altındasınız! Aşk Salgını mikrobu taşıyanlar 12 – 13 – 14 Şubat’ta Kanyon’da buluşuyor!

 

Kanyon, 12–13–14 Şubat günleri arasında Aşk Salgını’na kapılıyor. Âşıkları, âşık olmak isteyenleri, yalnız kalpleri ya da “ben âşık olmam” diyenleri, aşkını kaybedenleri, en önemlisi aşkı yaşamak isteyenleri Kanyon’a bekliyor.

 

Aşkınızı çizgilere dökecek karikatüristten; aşk tavsiyeleri verecek aşk doktoruna; aşkınızı belgeleyecek en eğlenceli fotoğraflardan, aşkınızın geleceğini haber verecek aşk haritasına…

 

12–13–14 Şubat tarihlerinde Kanyon’da Aşk Salgını doya doya yaşanacak. Aşk Doktoru, Aşk Astroloğu, Âşık Çizer, Aşkı Çeker ve Aşk İhbar Hattı âşıkları Kanyon’da bekleyecek. Aşk İhbar Hattı’nda Twitter kullanarak aşkını en güzel tweetle ifade eden bir kişi aşkıyla beraber, aşk oteli ‘Hillside Su’da haftasonu tatili kazanacak.

 

12- 13 Şubat’ta aşkına ne hediye edeceğine karar veremeyenlere, ilginç sürprizlerle aşkını sevindirmek isteyenlere Eda Taşpınar önerileri ile yardımcı olacak. 14 Şubat günü Power FM DJ’i  gün boyu aşk şarkıları çalacak.

 

Aşkı Kanyon’da yaşamak için, Aşk Salgını’na!

 

Tarih :        12–13–14 Şubat

Saat   :        12.00 – 18.00

Yer     :        Kanyon B2 Katı (Aktivite Alanı)


Kanyon
Büyükdere Cad. No:185 Levent
Tel: 0212 353 53 00

Bilgi İçin:                               
PRO İletişim Danışmanlığı 

Kübra Ekler     / kubra@proiletisim.com                            
Hülya Çayoğlu / hulya@proiletisim.com

Tel: 0212 292 25 80

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.