11.Felis Ödülleri'ne geri sayım...

Haberler - 6 Ağustos 2016, Cumartesi

345678924 yıllık pazarlama iletişim dergisi MediaCat’in yetkinliğiyle hayata geçirilen Felis Ödülleri, bu yıl 11’inci kez endüstrinin nabzını tutacak. Bu yıl 10-11 Kasım’da gerçekleşecek Felis Ödülleri, ulusal veya uluslararası platformlarda benzeri olmayan alt kategorileriyle farklı bir yaklaşım sunuyor.

Felis, sektörel kategorilerdense uzmanlık kategorilerine odaklanarak ajanslara işlerine farklı bir gözle bakma fırsatı veriyor. Geçen sene 13 bölümden oluşan Felis Ödülleri bu yıl 14 bölümde kurgulanırken, mevcut bölümlere de birçok yeni kategori eklendi. Eklenen yeni bölüm ve kategorilerle Felis bu yıl tam 390 farklı kategoride başvuru alacak. Bu 390 alt kategorinin önemli bir kısmı sektörün ilk kez karşılaşacağı başlıklar altında değerlendirilecek.

En iyiler 14 bölümde belirlenecek

Geçen sene eklenen Film Craft kategorisi bu yıl sektörün tüm disiplinlerine açılarak Üretimde Ustalık başlığıyla başvuru almaya başladı. Sağlık ve sağlıklı yaşam sektörünün ülkemizdeki yansımalarını da göz önünde bulunduran Felis’e Sağlık İletişimi Bölümü eklendi. Bu bölümün alt kategorileri hem sağlık profesyonellerine, hem de tüketicilere yönelik gerçekleştirilen pazarlama iletişimi faaliyetlerini değerlendirecek şekilde kurgulandı. Felis’e son eklenen yenilikçi Pazarlama Etkisi bölümünde ise bu kez ajanslar değil, firmalar yarışacak. Sadece pazarlama departmanlarının başvurusuna açık olan Pazarlama Etkisi bölümünde geriye dönük üç yıl içinde sektörde pazarı şekillendirmiş, kendi pazarını yaratmış; kısacası oyunun kurallarını yeniden yazan pazarlama stratejileri değerlendirilecek.

Felis’in bu yılki tüm bölümleri ve jüri başkanları ise şöyle:

3456789
PR
MPR İletişim Danışmanlığı Ajans Başkanı Meral Saçkan

Doğrudan Pazarlama / Promo ve Aktivasyon
directComm Marketing Group Yönetici Ortağı Sanem Oktar

Üretimde Ustalık
Alametifarika Kurucu Ortağı ve Kreatif Direktörü Uğurcan Ataoğlu

Açıkhava / Basın / Film / Radyo
Rafineri Ajans Ortağı ve Yönetici Kreatif Direktörü Emre Kaplan

Markalı İçerik ve Eğlence
Yapı Kredi Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Ermert

Dijital / Mobil
Wanda Digital Yönetici Ortağı Burak Günsev

Pazarlama Etkisi
Kuzey Afrika, Orta Doğu, Türkiye ve Rusya Unilever Gıda Grubu Bölgesel Başkan Yardımcısı Şükrü Dinçer

Medya
Pegasus Havayolları CEO’su Mehmet Nane

Sağlık İletişimi
Bayer Consumer Care Birimi Türkiye Ülke Müdürü Oya Canbaş

Başvurular 1 Ağustos’ta
Başvuru süreci 1 Ağustos 2016’da başlayan Felis Ödülleri bu yıl 10 – 11 Kasım 2016 tarihlerinde yapılacak ödül töreniyle sahiplerini bulacak.

Kategori listesinin tamamına ve başvuru sayfasına www.felisodulleri.com adresinden ulaşabilirsiniz.
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.