Yeni Yılda Akmerkez Yine Işıl Işıl

Haberler - 15 Aralık 2005, Perşembe
Akmerkez havuz üstündeki 15 metre yüksekliğindeki yılbaşı ağacı, koridorlarındaki yılbaşına özel süslemeleri ve ünlü İtalyan tasarımcı Valerio Festi tarafından hazırlanan özel tasarım dış mekan ışıklandırması ile 2006’yı karşılıyor.

Akmerkez’in çevresinde muhteşem bir görsel şölen oluşturan Valerio Festi’nin yapmış olduğu ışıklandırma Akmerkez’e bambaşka bir görünüm kazandırıyor. Toplam 248.000 ampul ve 4.000 metre elektrik kablosu kullanarak hazırlanan ışıklandırma, görenleri kendine hayran bırakırken, yıl başının simgesi olan çam ağacı ise tüm İstanbulluların yeni yıldaki hayallerini temsil ediyor.

Ayrıca 14 Aralık’tan başlayarak yılbaşına kadar Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri düzenleyeceği canlı konserler ile tüm ziyaretçilerine müzik ziyafeti yaşama imkanı sağlıyor.

Akmerkez 12 Aralık 2005 - 12 Şubat 2006 tarihleri arasında mağazalarından yapılacak kampanyada toplam 50 YTL alışveriş yapan herkese çekilişe katılma hakkı sağlıyor. Rüyaları süsleyen 2006 model Siyah renk Jeep marka Grand Cherokee 4.7 Ltd. yeni yılda sahibini bekliyor.

Kampanya süresince toplam 50 YTL. ve katları tutarında Akmerkez mağazalarından alışveriş yapan herkes, fatura veya fiş karşılığında Akmerkez içinde bulunan kampanya masalarından şans kuponlarını alabiliyor. 20 Şubat 2006 tarihinde noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlenecek olan 1 talihli 1 adet siyah, 2006 model, Jeep marka Grand Cherokee 4.7 Ltd.’in sahibi olacak.

Kampanya, Akmerkez bünyesindeki bankalar, döviz bürosu ve otopark gişeleri haricindeki, tüm mağazalardan yapılan alışverişleri kapsıyor.

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.