Ünite İletişim'e yeni müşteri...

Haberler - 20 Mayıs 2019, Pazartesi

456789Ünite İletişim, Türkiye ve dünyada önde gelen perakende markalarının omni-channel operasyonlarını yönetmek suretiyle dijital dönüşümünü gerçekleştiren ticaret platformu AKİNON'a stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti sunmaya başladı.

AKİNON, bulut teknolojileri üzerinde çalışan ürünleri ile markaların, müşterilerine benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatmaları için gereken tüm altyapıyı sağlıyor. Türkiye ve dünyada birçok e-ticaret başarı öyküsüne imza atmış deneyimli bir ekip tarafından tasarlanan Omni-channel çözümleri ile perakendenin dijital dönüşümünde önemli bir rol üstleniyor.

2016 yılında dünyanın lider iletişim grubu Edelman'ın Türkiye'deki münhasır temsilcisi olan ÜNİTE, 1998 yılından beri ulusal ve uluslararası şirketlerin yer aldığı geniş ve itibarlı müşteri portföyüne Stratejik danışmanlık kapsamında; Planlama, İçerik Üretimi, Proje Yönetimi, Gündem Yönetimi, Paydaş İlişkileri, Kamu İlişkileri, Kriz Yönetimi, Medya İlişkileri, Etkinlik Yönetimi, Reklam ve Tasarım, Kurumsal Yayıncılık, Dijital İletişim ve Sosyal Medya Yönetimi dahil entegre iletişim danışmanlığı hizmeti sunuyor.
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.