The Woo'dan Sevgililer Günü'ne Özel Ürünler

Basın Bültenleri - 8 Şubat 2010, Pazartesi

 

Farklı yaşam tarzlarının ihtiyaçlarına ve zevklerine göre yüzlerce çeşit ürün sunan The WOO, 14 Şubat Sevgililer Günü için birbirinden şık, keyif dolu ve romantik, dekoratif ev ürünleri sunuyor. Sevgilinizin kalbini çalmaya hazır mısınız?

 

08 Şubat  2010, İstanbul;

 

“Evim için, benim için” sloganı ile hayatımıza giren The WOO, Sevgililer Günü’ne özel ürünleri ile sevgilinize romantik ve şık hediye alternatifleri sunuyor. Ev dekorasyonunun vazgeçilmezi aksesuarlarda birbirinden farklı tarzlarda yüzlerce seçenek sunan The WOO, yeni ve trendy ürünleri ile siz sevgililerin tüm ihtiyaçlarına dair farklı beğeni ve tarzları bir araya getiriyor.  

Ev yaşamına dair, mobilyadan terliğe geniş bir ürün yelpazesini yepyeni bir mağazacılık anlayışı ile sunan markanın Palladium AVM’de yer alan mağazasında, sevgilinize uygun binlerce farklı alternatif bulabilirsiniz. Fonksiyonelliği ve estetiği her ürününde uygulayan The WOO, aksesuar ürünlerinde de uyuma ve maksimum esnekliğe önem vererek iç mekânlar için çözümler oluşturuyor. Bu yılki 14 Şubat Sevgililer Günü’nde, birbirinden şık, keyif dolu, romantik ve dekoratif ev ürünleri ile sevgilinizin kalbini çalmaya hazırlanın.

Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten masif ahşaba, teak, meşe ve kayından cama kadar çok geniş ürün aksesuarlarıyla, The WOO özel günlerde şık hediyelerin vazgeçilmez adresi oluyor. The WOO’nun Palladium AVM’de mağazası, sevgilisine yalınlık ve fonksiyonelliği yaşatmak isteyenlerle Sevgililer Günü için birçok seçenek sunuyor. Heykellerden vazolara, resim çerçevelerinden tablolara ve saatlere kadar pek çok aksesuar The WOO’da.

Sevgilinizi ayrıcalıklı ve farklı hissettirmek için The WOO mağazalarında tam da onun zevkine uygun bir çok hediye seçeneği bulacaksınız.

 

The Woo Hakkında

Ev ve ev yaşamına dair farklı seçenekleri içmimar dokunuşu ile buluşturan The Woo, ithal ve yerli 5 bin çeşit ürünü iç mimari bakış açısı ile sunuyor. Klasikten moderne, artnouveau'dan minimalist anlayışa kadar pek çok farklı tarzı içinde barındırıyor. Mobilyadan terliğe her türlü ürünü yeni parekendecilik anlayışı ile sunan The Woo, herkesin hayalindeki evi gerçeğe dönüştürüyor. İlk mağazasını 18 Kasım’da Palladium Alışveriş Merkezi’nde açan The WOO, yılsonuna kadar Bayrampaşa’daki mağazasını da açmayı hedefliyor. 2010 yılının sonunda dek 5 mağaza ile hizmet vermeyi hedefliyor. Gelen herkesin hazır dekore edilmiş alanlarda gezdiği The Woo’da, ev tekstili ürünlerinden mobilyaya her ürün bulunuyor. The Woo hakkında daha fazla bilgi almak için www.thewoo.com.tr adresi ziyaret edilebiliyor.


Bilgi için:
TIME Public Relations
Sevda SolakBurcu Kalkavan 
sevdas@timepr.com - burcuk@timepr.com 
Tel: 0 (216) 418 39 44 (pbx)

  

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.