Sevdiğiniz İçin En Ekonomik Seçenekler Deposite'de

Basın Bültenleri - 5 Şubat 2010, Cuma

Deposite Outlet AVM’de, Sevgililer Günü’nde pırlanta yüzükten, kıyafete, gözlükten ev eşyasına kadar özel fiyatlar geçerli olacak. Sevgiler Günü’ne özel Atasay yüzüklerde %35’e varan indirim kampanyası, Roman’da 100 TL’ye 10TL hediye çeki kampanyası yer alacak. Nike ve Timberland gözlükler ise 100 TL’den satışa sunulacak.

Deposite’de sevenleri çok özel kampanyalar bekliyor. Sevgililer gününe özel birbirinden farklı hediye seçenekleri uygun fiyatları ile Deposite Outlet AVM’de yer alacak. Özel kampanya fiyatları 15 Şubat tarihine kadar geçerli olacak.

Atasay’dan Teştaş Pırtanta Yüzüklerde % 35’e Varan İndirim

Deposite Outlet AVM Atasay Mağazası’nda Sevgililer Günü’ne özel %35’e varan indirim yer alacak. Kampanya dahilinde olan 3 adet tektaş pırlantalı yüzüklerin fiyatları 790.00 TL ile 990.00 TL arasında değişiyor.

Nike ve Timberland Gözlük 100 TL

Sevgililer Günü’nde klasikleşmiş hediyeler dışında farklı bir hediye seçeneği sunmak isteyenler için Opmar Optik, Deposite Outlet Mağazası’nda Nike ve Timberland marka gözlükleri 100 TL’den satışa sunuyor.

Roman’dan Hediye Çeki

Roman koleksiyonunda yer alan birbirinden şık ve göz alıcı kırmızı, mor ve yeşil ağırlıklı renklerin hakim olduğu modeller, bu Sevgililer Günü’nde de modayı takip eden bayanlara verilebilecek en güzel hediyeler arasında yer alıyor. Üstelik Roman, 15 Şubat tarihine kadar yapılan her 100 TL’lik alışverişe 10 TL hediye çeki veriyor ve bu hediye çeklerini yeni sezon ürünleri için 1 Mart - 15 Nisan 2010 tarihleri arasında kullanma fırsatı sunuyor.

XINT’te Her Şey Etiketin Yarısı

XINT 14 Şubat’ta sevdiklerini mutlu etmek isteyenlere geniş hediye seçeneklerini, etiketin yarısı indirim keyfiyle birlikte sunuyor.

 

Team İletişim / Esra Saltık / 0212 270 50 42/ esra.saltik@teamiletisim.com

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.