Saya Grup, dijital iş yeri platformu için ajansını seçti

Haberler - 6 Kasım 2018, Salı

567890Çalışma hayatında ‘sermaye ötesi değerlere inanan’ Saya Grup, bünyesinde bulunan Folkart, Volt Motor ve Pharmactive ile birlikte 2 bine yakın çalışanının hızla değişen dünyadaki ihtiyaçlarını karşılamak için iç iletişim ve kurumsal sosyal ağına farklı bir bakış açısı getiren Knowizz Dijital İş Yeri Platformu’nu uygulamaya aldı.
Günümüzün değişen çalışma alışkanlıklarına göre şekillenen dijital bir kurum içi iletişim platformu olan Knowizz, oyunlaştırma ve sosyalleştirme ile iletişimi güçlendirerek, iç motivasyonu, mutluluğu ve bağlılığı artırıyor. İçerdiği birbirinden farklı modüller ile daha keyifli, daha verimli ve daha başarılı bir çalışma ortamı sağlıyor.

“Saya Ailem”
Türkiye’nin ilk dijital iş yeri platformu Knowizz, Saya Grup için “Saya Ailem” adlı özel sayfalar oluşturdu. Bu sayfalar üzerinden 2 bine yakın Saya Grup kullanıcısı, ihtiyacı olan tüm sosyal ve güncel bilgilere ve Türkiye’nin her neresinde olursa olsun diğer çalışma arkadaşına rahatlıkla ulaşabilecek. Platformda; fotoğraf ve video galeri, kurumsal etkinlik takvimi, kariyer fırsatları, teşekkür köşesi, çekiliş, anket, blog, mood bar ve en önemlisi kuruma özel sosyal iletişim ağları gibi modüller de bulunuyor.

3456
“Fikir Küpü” Modülü 
Temel, eğitici, sosyalleştirici ve oyunlaştırıcı modüller sunan Knowizz’in bir diğer modülü de katılımcı modül. Bu modül içinde yer alan Fikir Küpü modülü sayesinde şirket içi inovasyonu teşvik eden, çalışanların proje ve önerilerini rahatça sunabildiği dijital bir ortam sağlanıyor.
 
Knowizz’in dijital iş yeri platformu sunduğu firmalar arasında; Allianz Türkiye, Çalık Holding, İş Faktoring, AvivaSA, Şişecam, Vakıf Emeklilik, Penti ve Koçtaş gibi farklı sektörlerden 50’nin üzerinde firma bulunuyor.

 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.