Pazarlamada Medyanın Sihirli Gücü...

Haberler - 20 Mayıs 2009, Çarşamba
 border=Türkiye’nin en iyi pazarlama uzmanlarının, pazarlamanın her kanadını mercek altına alacakları ve tecrübelerini paylaşacakları seminerlerin ilk konuğu, Medya Takip Merkezi Genel Müdürü Halef R.Vayıs. 21 Mayıs Perşembe günü başlayacak seminerde Vayıs, pazarlamada medyanın önemini ve etkisini anlatacak.

Türkiye’nin en iyi pazarlama uzmanları; yeni pazarlama dahileri yetiştirmek ve pazarlama kavramının doğru algılanmasını sağlamak için PAZARLAMA SİHİRBAZLARINDAN SIRLAR seminerlerinde bir araya geliyorlar. 21 Mayıs’ta başlayacak ve beş hafta boyunca sürecek olan seminerlerin ilk gününde, “Pazarlamada Medyanın Sihirli Gücü” konulu semineri ile MTM Medya Takip Merkezi’nin Genel Müdürü Halef R.Vayıs, pazarlama uzmanları ve adayları ile buluşacak.

PAZARLAMADA MEDYANIN SİHİRLİ GÜCÜ seminerinde, medyanın günümüzdeki gücü, gelişimi, pazarlama çalışmalarında medyanın rolü ve etkisi, medya takibi ve ölçümlemesinin pazarlamaya sağladığı katkılar anlatılacak.

Pazarlama becerisinin, hem bireyler hem kurumlar bazında, tarihin her döneminde, kritik önemini koruduğunu dile getiren Vayıs, özellikle sosyal medyanın etki gücünün artmasıyla beraber medyanın markalar için çok büyük fırsatların yanısıra, büyük tehditler de oluşturduğunu dile getirerek, sözlerini şöyle sürdürdü: “Medya, bir markanın değerinin kat kat artmasını sağlayabileceği gibi, çok kısa sürelerde büyük kayıplar yaşamasına da neden olabilir. Markalar, medyadaki gelişmeleri doğru bir biçimde takip ve analiz ederek, sektörleri ve rakipleri karşısında büyük avantajlar sağlayabilir, markalaşma ve itibar yönetiminde de önemli kazanımlar elde edebilir. Tarih, medya kazalarına kurban giden veya büyük kayıplar yaşayan markaların hikayeleriyle dolu. Diğer yandan, başarılı medya çalışmalarıyla doğan ve bugün Türkiye’nin en değerlileri arasına yerleşen markalar da, medyanın sihirli gücünün önemli göstergelerinden.”

Silva Demirci
MTM Medya Takip Merkezi
0212 442 20 82

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.