Özel tasarımlar ODTÜDEN

Haberler - 2 Mayıs 2016, Pazartesi

5454215454121125 binden fazla ODTÜ mezununun, öğrencilerin ve ODTÜ dostlarının ODTÜ logolu ürünlere online olarak ulaşabilmesi için ODTÜDEN.com.tr hayata geçti. Online mağazada, ODTÜ ürünlerini günlük hayatlarında, okulda ve ofiste kullanmak veya hediye olarak değerlendirmek isteyenler için kaliteli ve geniş bir yelpazede birçok ürün bulunuyor.

Ürün çeşitliliği, öğrenci ve mezunların istekleri doğrultusunda ve sezonlara göre geliştirilen online mağazada sweatshirt’ten spor çantaya, kırtasiye ürünlerden anahtarlık ve kupaya kadar 60 farklı ODTÜ'ye özel tasarımlı ürün bulmak mümkün.

86586548654
Fiyat aralığı 1,00 TL ile 75,00TL arasında değişen ODTÜ logolu hediyelik eşyalar, online alışveriş sitesinin yanı sıra kampus içindeki "ODTÜDEN Dükkânı’nda da yer alıyor. ODTÜ Yerleşkesi Kafeterya yanında, hafta içi 9.00-17.00 saatleri arasında çalışan ODTÜDEN Dükkânı’nda, mezunlara kampusa girişlerde kolaylık sağlayacak mini diploma yapılması, sosyal kültürel etkinliklerin düzenlenmesi ve online platformda da bulunan ürünlerin satışlarının gerçekleştirilmesi gibi hizmetler de sunuluyor.
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.