Miller Music Factory ile Miami yolcusu belli oldu

Basın Bültenleri - 9 Şubat 2010, Salı

Miller Music Factory’nin yeni yıldızlarından “Junior”

Miller Miami 2010’da sahne almak için yola çıkıyor!

 

Miller Music Factory ‘nin DJ kategorisinin bu yılki 1.si “Junior”, 25 – 27 Mart tarihleri arasında, yeni yetenekler, yetenek avcıları ve müzik severleri bir araya getirenMiami Winter Music Conference” sırasında gerçekleşecek olan “Miller Miami 2010” etkinliğinde sahne almak için Miami’ye gidiyor!

 

Dünyanın en büyük elektronik müzik etkinliği olarak bilinen ve bu sene 25. yılını kutlayan Miami Winter Music Conference ile aynı anda gerçekleşecek olan Miller'ın global müzik aktivitelerinden Miller Miami 2010, müzik dünyasından en önemli isimleri ve yetenek avcılarının katıldığı bir müzik festivali. Festival sırasında Miller Music Factory DJ kategorisinin bu yılki 1.si “Junior”’da performans sergileyecek!

Miami Winter Music Conference’ın ana hedefi lokal müzikleri global arenaya taşımak için dünyanın en büyük platformunu oluşturmak. Global müzik dünyasından her kesimin buluştuğu bu platform yeni yeteneklerin hayatlarının değiştirecek fırsatlar sunuyor. 1985'te Louis Possenti ve Billy Kelly tarafından kurulan, 24 yılda 70 ülkeye yayılan ve 4500 delegeye ulaşan günümüzün en önemli müzik olaylarından birisi olan Miami Winter Music Conference, Miami 2010'a katılması beklenen 50.000 müziksever, 500'ün üzerinde parti ve eventve dünya basınının gözlerini Miami'ye çevirmesini sağlayacak. Gündüzleri birbirinden önemli konuşmacının seminerlerine katılacak olan genç yetenekler; akşamları dünya müzik dünyasından en önemli isimleri , yetenek avcılarının ve medyanın katılacağı Miller Miami 2010 partilerinde sahne alacaklar.

Türkiye’den de Miller Music Factory DJ kategorisinin bu yılki 1.si “Junior” ile birlikte önemli isimlerin katılacağı festival, yüzlerce müzisyen, Dj, prodüktör, plak şirketi, yönetmen, dünyaca tanınmış yıldızların ve en önemlisi binlerce müzikseverin katılacağı MWC, müzik endüstrisi açısından 2010'un en önemli -buluşmalarından birisi olacak. Junior, Miller Miami 2010’a katılarak ve sahne alarak unutulmaz bir deneyim yaşayacak!

 

Detaylı bilgi için:  

Bilgi için: Ece ÇELEBİOĞLU / Ece KAHRAMAN

PRO İletişim Danışmanlığı – 0 212 292 25 80

ecelebioglu@proiletisim.com / ece@proiletisim.com

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.