Medyaevi İletişim'e yeni müşteri

Haberler - 13 Ağustos 2019, Salı

455678Erkek giyimin köklü markası Altınyıldız Classics iletişim ajansını belirledi. ICCO (International Communication Consultancy Organisation) ve bu organizasyonun Türkiye Temsilcisi İDA'nın (İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği) üyesi olan Medyaevi İletişim, Altınyıldız Classsics'e yeni dönemde "Kurumsal itibar Yönetimi, Stratejik Medya İlişkileri Yönetimi, Lider/Sözcü İletişimi, Kriz İletişimi, Konu/Gündem Yönetimi, Pazarlama İletişimi"alanlarında hizmet verecek.

Altınyıldız Classics, yaklaşık 200'e yakın mağaza sayısına ulaşmış güçlü operasyon ağı ve erkek giyimindeki üstünlüğü ile Türkiye'de ve yurt dışında en hızlı büyüyen perakende markaları arasında erkek modasının öncüsü olmaya devam ediyor.

22 yıldır danışmanlık verdiği kurumlara entegre iletişim çözümleri sağlamak üzere faaliyet gösteren Medyaevi, köklü ve deneyimli geçmişiyle Dünya Bankası'nın referans şirketler listesine girme başarısı göstermiştir. Kurulduğu günden bu yana sektörlerinin lider şirketlerine hizmet veren Medyaevi, aralarında Samsung, Vodafone, Procter&Gamble (P&G), Zorlu Holding, Zorlu Enerji, Zorlu Gayrimenkul, Zorlu Tekstil, Starbucks, PepsiCo Türkiye, Türk Ekonomi Bankası (TEB), Tekfen Holding ve Grup Şirketleri, MediaMarkt, Betek, Michelin, TAB Gıda, ETİ, AkSigorta, Bioderma, FLO Mağazacılık, Sirena Marine, Vorverk gibi Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin yer aldığı 40'ı aşkın markaya bütünsel iletişim yaklaşımı çerçevesinde hizmet veriyor.
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.