MCT Danışmanlık'a Yeni Genel Müdür

Haberler - 3 Şubat 2014, Pazartesi
 
Didem Gürcüoğlu TekayMCT Danışmanlık ortaklarından Didem Gürcüoğlu Tekay, 1 Ocak 2014 tarihi itibariyle, MCT Danışmanlık’a Genel Müdür olarak atandı. 

Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde Şehir ve Bölge Planlamacısı olarak tamamlayan Tekay, Middlesex University’de Organizasyonlarda Değişim Danışmanlık ve Liderlik alanında master yaptı.
Tekay ilaç, perakende, telekom, finans ve hızlı tüketim ürünleri sektörlerinden pek çok markaya Kültürel Değişim, Liderlik ve Yönetici Gelişimi, IK Stratejileri Yayılımı, Yetkinlik Gelişimi ve Yetenek Yönetimi konularında danışmanlık hizmetleri verdi.

Danışmanlık kariyeri öncesinde farklı Mimarlık ve Yapı Merkez’lerinde çalışan Tekay, 1999 yılı itibariyle  MCT Danışmanlık’ta İş Geliştirme Birimi Yöneticisi, İçerik Geliştirme Yöneticisi, Uzmanlık Çözümleri Lideri gibi pek çok farklı pozisyonda çalıştı. Kasım 2010 itibariyle ise MCT Danışmanlık’ta Ortak, Yönetici olarak kariyerine devam etti. 
MCT Danışmanlık’ta Ortak ve Yönetici Danışman olarak görev yapan Didem Gürcüoğlu Tekay, 1 Ocak 2014 tarihi itibariyle Genel Müdür olarak atandı.

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.