Linde Gaz dijital iletişim ajansını seçti

Haberler - 6 Mayıs 2019, Pazartesi

75245211879'da Carl von Linde tarafından kurulan Linde, 100'ü aşkın ülkede faaliyetleri ve 80.000'i aşkın çalışanı ile dünyanın en büyük endüstriyel gaz ve mühendislik firmasıdır.

Linde Gaz Türkiye, endüstriyel, medikal ve özel gazlarda çok geniş bir ürün yelpazesi ile yaşamın her kesiminde, hayatımızın içinde yer almaktadır. Gıda sektöründe, sağlık alanında, demir çelik sektöründe ve daha pek çok proseste Linde gazları dünyamızı her gün daha üretken hale getirmektedir.

Bugün, kendi alanında Türkiye'nin teknoloji lideri konumunda bulunan Linde Gaz Türkiye, emniyeti her zaman birinci sırada tutan, dürüstlük, hesap verebilirlik, kapsama ve toplum ilkeleri ile sürdürülebilir başarıya destek olan bir çözüm ortağıdır. Linde Gaz Türkiye hakkında detaylı bilgiye www.linde.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Dünyada 60. yılını kutlayan Golin, müşteri portföyünü geliştirmeye devam ediyor. Golin İstanbul, dijital iletişim alanındaki iş ortaklarına, 1 Mart 2019 itibarıyla çalışmaya başlayacağı Linde Gaz ile bir yenisini ekleyecek. Golin İstanbul, Linde Gaz'a djital iletişim kapsamında; sosyal medya, içerik üretimi ve yaratıcı kampanya çalışmaları alanlarında hizmet verecek.
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.