Halklailiskiler.com.TR, Cumhuriyet Üniversitesi'nde...

Haberler - 5 Mart 2014, Çarşamba

Halklailiskiler.com.TR ile "İletişim Sohbetleri"nin ikincisi, 6-7 Mart2014’te Sivas Cumhuriyet Üniversitesi'nde gerçekleşiyor.

Halklailiskiler.com.TR ile İletişim Sohbetleri10 yıldır Türkiye’nin İletişim Platformu olan Halklailiskiler.com.TR ile "İletişim Sohbetleri" bu kez, İletişim Fakültesi-Aktif Medya Kulübü'nün davetiyle Sivas Cumhuriyet Üniversitesi'ne konuk oluyor.

2004 yılından bu yana halkla ilişkiler sektörünün iletişimine ve genç iletişimci adaylarına desteğini sürdüren Halklailiskiler.com.TR'nin kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Şahnur Karaağaç'ın yönetiminde gerçekleşecek "İletişim Sohbetleri" üniversite öğrencilerine gelecek için ışık tutacak.

Şahnur Karaağaç'ın "Halkla ilişkilerde bir geleceğim var mı?" sorusuna yanıt olacak ipuçları paylaşacağı konuşmasıyla başlayacak "İletişim Sohbetleri", reklamcı, oyuncu ve Kadir Has Üniversitesi Öğretim Görevlisi Can Yücel Metin'in, sosyal medyada pazarlama iletişimi konusundaki "Anne ben welebrity oldum” sunumuyla devam edecek.

"İletişim Sohbetleri"nin ikinci günü, Şahnur Karaağaç, "İlk müşteriniz sizsiniz" başlığı altında genç iletişimci adaylarına tecrübelerini aktaracağı konuşmasıyla başlayacak. Uzun dönem marka kanadında yer alan ve şu an ajans kanadında hizmet veren Fulya Karagülle'nin, her iki tarafın da bakış açısını içeren sunumuyla sona erecek.
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.