HİÇ ödül ile taçlandı...

Haberler - 12 Mayıs 2016, Perşembe

bhidBursa Halkla İlişkiler Derneği’nin bir önceki Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Ömeroğulları ve yönetim kurulu üyeleri tarafından halkla ilişkiler ve kurumsal iletişim çalışmalarını teşvik etmek için hayata geçirilen HİÇ Ödülleri,  kentin tanıtımına da katkı sağlamaya devam ediyor.
 
Bu yıl dördüncüsü düzenlenen HİÇ Ödülleri 2015 yılında ulusala açılarak, kentin tanıtımına önemli bir katkı sağladı. SİVİLAY tarafından verilen ödülü alan BHİD Yönetim Kurulu Başkanı Bedirhan Bozali, “Yeni yönetim kurulu olarak göreve başlayalı yaklaşık 15 gün oldu. Bu kadar kısa bir süre içinde BHİD adına böylesi anlamlı bir ödülü alıyor olmaktan dolayı çok mutluyum.  HİÇ Ödülleri'ni sektör ile buluşturan bir önceki dönem başkanımız Serdar Ömeroğulları ve yönetim kuruluna, HİÇ süresince şimdiki yönetim kurulu arkadaşlarımızın da içinde olduğu komisyonlarda yer almış, tüm dernek üyelerimize buradan teşekkür ediyorum. HİÇ’i bundan sonraki süreçte de daha da büyüterek devam ettireceğiz” dedi.

54564864721021
En seçkin kuruluşların halkla ilişkiler çalışanlarının ve sektörün duayeni isimlerinin jüri üyelikleri ile seneye HİÇ ödüllerinin 5’inci yılının kutlanacağını hatırlatan Bozali, BHİD’in 25 yılı ve HİÇ’in 5 yılı olması sebebi ile görkemli bir törene imza atmak istediklerini ifade etti.  Başkan Bozali, HİÇ ödüllerini ödüle layık gören SİVİLAY’a teşekkür etti.  BHİD Yönetim Kurulu Başkanı Bedirhan Bozali ve yönetim kurulu ödülü, önceki dönem Başkan Serdar Ömeroğulları ile birlikte aldı.
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.