Global PR Trendleri Zirvesi'ne geri sayım...

Haberler - 7 Ocak 2015, Çarşamba

globalGlobal PR Trendleri Zirvesi, 26-27 Şubat tarihlerinde Pera Palace Otel’de düzenlenecek. 2011 yılından bu yana birçok farklı ülkede 15 kez yapılan etkinlik bu yıl Excel İletişim Yönetimi’nin resmi iş ortaklığı ile gerçekleşecek. İletişim dünyasındaki global trendlerin tartışılacağı Global PR Trendleri Zirvesi’nde itibar inşa etmek, yöneticiler için PR’ın önemi, iletişim fonksiyonlarının evrimleşmesi, dijital iletişimde zorluklar ve fırsatlar, medya ile daha iyi ilişki kurmak için özgün modeller gibi farklı konular ele alınacak.

34 ülkeden sektörlerinin önde gelen markalarının iletişim yöneticilerini buluşturacak zirvede konuşmacı olacak markalar şöyle: Linkedin, Microsoft, AkzoNobel, Visit Britain, Avusturalya Turizm, General Electric, Cisco, HSBC, Roche, Citibank, Lenovo, Airbus Grup, BBC ve Chevron.

PR trendlerinin markalardan örneklerle tartışılacağı zirvede, hem markaların hem de ajansların iletişim uzmanları iş alanlarına dair yeni bir bakış açısı kazanma imkânı yakalayacak. Global PR Trendleri Zirvesi, dünyanın en yenilikçi etkinlik ajanslarından The P World tarafından organize ediliyor. Excel İletişim Yönetimi, zirvenin tek resmi iş ortağı olarak zirvede yer alıyor.

Global PR Trendleri Zirvesi katılım ve kayıt koşulları hakkında bilgi için: http://www.thepworld.com/pevents/event/87/global-pr-trends-summit-2

 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.