Dockers iletişim ajansını seçti

Haberler - 2 Nisan 2019, Salı

456789Dockers® markası 30 yıldan uzun süredir khaki pantolonlar alanında otorite olmayı sürdürüyor. 1986'da Kaliforniya, San Francisco'da ilk kez tanıtıldığından bu yana 'casual' giyim hareketinin kalbinde yer alan marka, erkeklere her ortama uygun kaliteli ürünler sunuyor. "Casual Friday" konseptinin yaratıcısı Dockers®, pantolonlarındaki inovasyonlar ve detaylar trendleri değil, bir amacı yansıtıyor. Dockers® tüm dünyada çok beğenilen khaki'lerin yanı sıra, onlara eşlik eden geniş giyim ve aksesuar seçenekleri de sunuyor.

Levi Strauss & Co. şirketinin bir parçası olan Dockers®'ın yeni iletişim ajansı L'Appart PR Istanbul ise butik bir anlayışla, hem Mehtap Elaidi, Lug von Siga, Exquise, Knitss, NetWork ve Nocturne gibi Türk marka ve tasarımcıların, hem de Christian Louboutin, Chanel, COS, Bvlgari, Mandarin Oriental Bodrum, Levi's®, Miu Miu, Fjällräven, Mercedes-Benz, La Mer, Nars ve Nuxe gibi moda, lüks ve kozmetik alanında dünyanın önde gelen markalarının iletişim faaliyetlerini yürütüyor. 212 Fotoğraf Festivali, Zuhal Müzik, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un yanı sıra, geçtiğimiz senelerde Contemporary Istanbul 2017 ve 25. Koza Genç Moda Tasasımcıları Yarışması'nın da iletişimini yürüten Türkiye'nin ilk showroom ajansı L'Appart PR Istanbul, 2019'da 11. yılını kutlamanın da mutluluğunu yaşıyor.

Dockers® bu halkanın en yeni zinciri olarak, L'Appart PR Istanbul ekibiyle birlikte yeni sezonda yaratıcı işbirliklerinin daha da artacağını düşünüyor.
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.