Brandworks İletişim'e yeni müşteri...

Haberler - 14 Mayıs 2019, Salı

23456Her yıl yaklaşık 1oo.ooo adetin üzerinde hasarlı aracı onarıp; Türkiye ekonomisine ve sigorta sektörüne 600 Milyon Dolarlık tasarruf sağlayan, Türkiye’nin lider oto bakım ve onarım markası AUTO KING, kurumsal iletişim, lider iletişimi, kriz iletişimi ve kurumsal sosyal sorumluluk alanlarında hizmet almak üzere Brandworks İletişim Danışmanlığı ile anlaştı.

Mini Onarım ve Mobil Parça Onarım konseptlerini entegre bir şekilde dünyada ilk defa 2001 yılında hayata geçiren Auto King, 2011 yılı itibariyle orta ve büyük ölçekli hasar onarımı, oto bakım koruma ve mekanik bakım onarım hizmetlerini bünyesine katarak binlerce müşterisine hizmet vermeye devam ediyor.

120.000 m2 üzerinde kapalı alan ve 54 adet yüksek teknoloji ile donanmış servis merkezlerinde Türkiye ve KKTC’de hizmet veren Auto King, hasarlı bir parçayı değiştirmek yerine onarmak ve aracın orijinalliğini azami ölçüde korumak anlayışı ile hareket ediyor. Geliştirdiği franchise iş modeli ile 18 yılda milyonlarca müşteriye ulaşarak sigorta sektörüne ve ülke ekonomisine 3 milyar lirayı aşkın tasarruf sağladı.

Brandworks İletişim ise ulusal ve uluslararası şirketlerin yer aldığı geniş ve itibarlı müşteri portföyüne, kurumsal ve pazarlama iletişimi alanında stratejik danışmanlık hizmeti sunuyor.
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.