AKare İletişim'e yeni müşteri

Haberler - 21 Aralık 2018, Cuma
575675676AKare İletişim Yönetimi, hizmet kapsamında Holifest’e; stratejik medya ilişkileri, dijital pazarlama iletişimi ve kurumsal sosyal sorumluluk iletişimi alanlarında danışmalık yapacak.
 
Hint mitolojisinde yüzyıllardır “renklerin festivali” olarak anılan ve baharın gelişinin rengarenk bir şekilde karşılandığı en büyük geleneksel Hint bayramı Holi, aynı zamanda iyiliğin kötülüğe karşı mücadelesini temsil ediyor. Dünyanın hemen hemen her kıtasında çeşitli ülkelerde doyasıya kutlanan “Holifest”, Türkiye’de ilk defa 2016 yılında İstanbul’da, 2017’de İstanbul ve İzmir’de, 2018’de ise İstanbul, İzmir, Ankara, Çanakkale, Samsun ve yavru vatan KKTC’de düzenlenmişti.
  
Müşteri portföyünde; sağlık, gayrimenkul, eğitim, otomotiv, perakende ve endüstriyel markaların yanı sıra, kendi alanında marka olmak isteyen bireyler yer alan AKare İletişim Yönetimi, iş ortaklarına; stratejik medya ilişkileri, bütünleşik pazarlama iletişimi ve dijital pazarlama iletişimi alanları başta olmak üzere birçok alanda danışmanlık yapıyor.
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.