8. Marketing Power Conference gerçekleşti

Haberler - 20 Mart 2014, Perşembe

#marketingpowerDünyaca ünlü pazarlama otoritesi Peter Bidenko ve BP Marka İşbirlikçisi Mustafa Sandal’ın da aralarında bulunduğu birbirinden önemli konuşmacıların yer aldığı 8. Marketing Power Conference 20 Mart 2014 tarihinde Sheraton İstanbul Maslak Hotel’de gerçekleştirildi. Pazarlama dünyasının en prestijli ödüllerinden olan "Marketing Power Ödülleri"de konferans sırasında sahiplerini buldu.

 Eduworks tarafından sekizincisi düzenlenen Marketing Power Conference’ın bu yılki teması “DigiWorld” oldu. Konferansta birbirinden önemli konuşmacılar, içinde bulunduğumuz dijital çağda, pazarlamanın bugünü ve geleceğine ilişkin yaratıcı, yol gösterici, bilgi ve deneyim paylaşımlarında bulundular.

Pazarlama dünyasının en prestijli ödüllerinden olan "Marketing Power Ödülleri”de konferans sırasında sahiplerini buldu. Konferansta, Şükrü Dinçer Unilever Ev ve Kişisel Bakım Kategorilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Emre Günerman AvivaSA Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı, BP Türkiye Akaryakıt Ekibi, Mustafa Sandal BP Marka İşbirlikçisi, Peter Bidenko, N. Mert Başar TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı, Alpay Alptekin Turkcell Pazarlama İletişimi Bölüm Başkanı, Gülfem Toygar Gittigidiyor Genel Müdürü, Cüneyt Şahin Yaşar Holding Gıda ve İçecek Gurubu Pazarlama Koordinatörü “Marketing Power” ödüllerini aldılar.

Pazarlama yöneticilerinin vizyonunu genişletmek ve bilgilerini geliştirmek konusunda önemli bir role sahip olan Marketing Power Conference’da, her yıl olduğu gibi bu yıl da katılımcılar motive edici, dopdolu, eğlenceli ve yepyeni bir konferans deneyimi yaşadılar.

10'u aşkın oturum 30'un üstünde konuşmacının yer aldığı 8.Marketing Power Conference’da Peter Bidenko ve Mustafa Sandal’ın yanı sıra BP Türkiye Akaryakıt Pazarlama Müdürü Deniz Güloğlu, Türk Telekom Genel Müdür Yardımcısı - Kurumsal Müşteri Başkanı Mehmet Ali
 
Akarca, TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı N. Mert Başar, Avea Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, Turkcell Pazarlama İletişiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Alpay Alptekin,  Unilever Ev ve Kişisel Bakım Kategorilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Şükrü Dinçer, AvivaSA Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Emre Günerman, Sony Mobile Communications Pazarlama Direktörü Aysun Şabanlı, Arçelik Pazarlama Direktörü Barış Orbay, McDonald’s Pazarlama Direktörü Bora Tanrıkulu, Bilim İlaç Satış ve Pazarlama Direktörü Kerim Azizlerli, Intel Yeni Cihazlar Grubu Küresel İş ve Strateji Geliştirme Direktörü Ege Ertem, Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu Pazarlama Koordinatörü Cüneyt Şahin, Toyota Kurumsal İlişkiler Direktörü Selim Okutur, Yıldız Holding Dijital Pazarlama Direktörü Nevgül Anbarlılar, Swissôtel The Bosphorus, İstanbul Satış ve Pazarlama Direktörü Ahmet Özkan, Brand Experience Designers Kurucu Ortağı, John Caples Awards Türkiye Başkanı Eser Hakim, Dinamo Danışmanlık - Yönetici Ortak, Universum - Orta Doğu Direktörü Evrim Kuran, Milliyet Gazetesi Köşe Yazarı Yrd. Doç. Fatoş Karahasan, Marmara Üni. İ.İ.B.F. İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr. Serdar Pirtini, Yıldız Teknik Üniversitesi İ.İ.B.F İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. İbrahim Kırcova, Koç Üniversitesi İ.İ.B.F. Öğretim Üyesi Üyesi Prof.Dr. Ayşegül Özsomer, Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Doç.Dr. Mehmet Baş, DORinsight Kıdemli Araştırma Yöneticisi Gözde Şencan ve daha birçok konuşmacı bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaştılar.

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.