1. Uluslararası Kadın Girişimciler Konferansı 4 Nisan'da!

Haberler - 2 Nisan 2014, Çarşamba

1. Uluslararası Kadın Girişimciler Konferansı 4 Nisan'da!Uluslararası İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Federasyonu (International Federation of Business and Professional Women) Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO), Uluslararası Ticaret Örgütü (ITC)  ve Avrupa Birliği bürokratları ile Güneydoğu Avrupa ve Türkiye’de faaliyet gösteren kadın girişimcileri 4 Nisan 2014 tarihinde Birleşmiş Milletler Kadınların Güçlenmesi Prensipleri’nin (UNWEPs) beşincisini hayata geçirmek amacıyla İstanbul Taksim Martı Otel'de bir araya getiriyor.
 
İstanbul Sanayi Odası ve Özyeğin Üniversitesi’nin işbirlikleri doğrultusunda gerçekleştirilecek olan 1. Uluslararası Kadın Girişimciler Konferansı’nın amacı, Hırvatistan, Sırbistan, Romanya, Kosova, Yunanistan ve İtalya’dan ülkemize gelen kadın girişimcilerle ülkemizde faaliyet gösteren kadın girişimciler arasında işbirlikleri oluşturulması ve turizm, tekstil, gıda ve inşaat sektörlerinin tedarik zincirlerinde daha çok sayıda kadın girişimcinin yer almasının sağlanması...
 
Birleşmiş Milletler’in danışmanlık statüsü verdiği dünyanın en büyük kadın örgütlerinden olan federasyon, ülkemizdeki kadın girişimciliğinin gelişmesi amacıyla ciddi projelere imza atan -FİBA Holding, Finansbank ve Özyeğin Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Sayın Hüsnü Özyeğin’e de ödül verecek.
                                                                                                                                                                        
 
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.